VIFITO Spino 200 - Doprodej
Cyklotrenažér byl postaven kvůli kontrole
Stroj bude dodán sestavený na paletě
Záruka 2 roky
Záruka 2 roky záruka
K odeslání zdarma, u vás doma již zajtra.
Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
VIFITO Spino 200 - Doprodej
Cyklotrenažér byl postaven kvůli kontrole
Stroj bude dodán sestavený na paletě
Záruka 2 roky
Hledáte cenově dostupný a přitom kvalitní cyklotrenažér, určený pro nenáročné domácí využití, který vám umožní kvalitní cvičení v pohodlí domova? Pak se VIFITO Spino 200 stane vaším ideálním společníkem pro pravidelný trénink.
Díky pečlivě vyvinuté konstrukci s vysokou nosností, kvalitnímu zpracování a setrvačníkovému kolu s hmotností 8 kg zaručuje tichý a plynulý chod. Zátěž při šlapaní si snadno upravíte pomocí otočného regulátoru, který také slouží jako bezpečnostní pojistka.
VIFITO Spino 200 je vybaven LCD displejem, který vám vyobrazí všechny základní hodnoty pro váš trénink. Umožní vám sledovat váš trénink v reálném čase pomocí dat monitorujících váš čas, vzdálenost, rychlost, spálené kalorie, otáčky za minutu a srdeční frekvenci.
Pro snadnou manipulaci má cyklotrenažér transportní kolečka.
Tento model navíc disponuje opravdu snadnou montáží, protože z 90% je trenažér již složený a dle českého obrázkového návodu trenažér snadno smontujete, takže se nemusíte obávat ani tohoto kroku.
Ať už chcete zredukovat svou váhu, zpevnit postavu, nebo zvýšit úroveň své kondice, VIFITO Spino 200 vám vždy bude dobrým partnerem.
Využijte aplikaci Strava, díky které si můžete zaznamenávat své pokroky. Přečtěte si další informace o aplikaci Strava a kontrolujte svůj pokrok. Aplikaci můžete stáhnout pro Android a pro iOS.
Vyobrazený tablet není součástí dodávky.
Díky odolné konstrukci je maximální nosnost VIFITO Spino 200 až 120 kg.
VIFITO Spino 200 nabízí přehledný LCD displej, který vám vyobrazí všechny základní hodnoty pro váš trénink. Umožní vám sledovat váš trénink v reálném čase pomocí dat monitorujících váš čas, vzdálenost, rychlost a spálené kalorie.
Měřené údaje: čas, ujetá vzdálenost, rychlost a spálené kalorie. Mezi údaji můžete přepínat pomoci tlačítka na displeji, nebo využít funkci SCAN, která postupně zobrazuje všechny hodnoty.
Využijte aplikaci Strava, díky které si můžete zaznamenávat své pokroky. Přečtěte si další informace o aplikaci Strava a kontrolujte svůj pokrok. Aplikaci můžete stáhnout pro Android a pro iOS.
Součástí počítače je také praktický držák na tablet nebo chytrý telefon.
Díky kalibrovanému setrvačníku o hmotnosti 8 kg bez volnoběhu bude vaše šlapání vždy plynulé i pro uživatele kolem 120 kg a bude adekvátně simulovat jízdu na kole.
Takto těžký setrvačník umožňuje také jízdu ve stoje a maximální komfort po celou dobu tréninku
Pomocí otočného regulátoru můžete snadno měnit zátěž šlapání. Obtížnost lze plynule nastavit podle vašich aktuálních možností. Jednoduše si tak navolíte obtížnost tréninku.
Výhodou VIFITO Spino 200, je STOP pojistka, která při zamáčknutí okamžitě zastaví chod trenažéru a zvyšuje tak jeho celkovou bezpečnost.
Trenažér VIFITO Spino 200 umožňuje nastavení posedu v široké škále, která umožňuje maximální komfort a přizpůsobení tréninku pro každého uživatele.
Díky horizontálně, výškově i sklonově nastavitelnému sedlu si můžete najít ideální polohu, která vám poskytne ergonomicky správné sezení během cvičení. Tento flexibilní systém nastavení také pomáhá zlepšit techniku jízdy a předcházet nepohodlí či zranění. Vzdálenost mezi sedlem a pedálem je 73 až 86 cm, trenažér je tak vhodný o pro osoby kolem 190 cm.
K tomu jsou zde i výškově nastavitelná řídítka, která umožňují přizpůsobit polohu rukou přesně podle vaší postavy a stylu jízdy, což přináší ještě vyšší úroveň pohodlí a efektivity tréninku.
Trenažér VIFITO Spino 200 je proto vhodný pro různé typy postav a tréninkových cílů.
Cyklotrenažér VIFITO Spino 200 je ložiskovým šlapacím středem s průmyslovými kuličkovými ložisky a klikami na kónický čtyřhran.
To zaručuje dlouhodobou životnost stroje a garantuje velmi tichý chod.
V základní výbavě naleznete plastové pedály s plastovými klipsnami. Pedály mají standardní závit 14 mm, můžete je tedy vyměnit například za nášlapné SPD pedály.
VIFITO Spino 200 je vybaven praktickým držákem na tablet nebo telefon, což umožňuje pohodlné sledování tréninkových aplikací, videí nebo poslechu hudby během cvičení.
Tento držák zvyšuje komfort cvičení, protože umožňuje mít zařízení na dosah ruky a soustředit se na trénink bez přerušení. VIFITO Spino 200 tak kombinuje funkčnost s moderním designem, čímž se stává skvělou volbou pro efektivní a příjemný trénink.
Tablet není součástí nabídky a trenažér není vybaven systémem bluetooth pro připojení k aplikacím!
Trenažér lze rychle a snadno převést díky transportním kolečkům.
Díky tomu můžete libovolně s trenažérem manipulovat v prostoru.
Parametry
Nosnost trenažéru, hmotnost
| Způsob využití H/LC/C | Domáce |
| Nosnost trenažéru | 120 kg |
| Hmotnost trenažéru | 24 kg |
Ergonomie stroje, nastavení
| Nízký nástup | Ne |
| Horizontálny posun kormidla | ne |
| Výškovo staviteľné kormidlo | ano |
| Možnosť nastavenia sklonu kormidla | ne |
| Nastavenie sklonu sedla | ano |
| Horizontálny posun sedla | ano |
| Výškové nastavenie sedla | ano |
| Pedály | kov / plast pedály s klipsňou |
| Držák na lahev | nie |
| Konstrukce rotopedu | Cyklotrenažér |
Regulace zátěže, brzda
| Simulace terénu sklonem trenažéru | Nemá |
| Rozsah zátěže | MIN až MAX plynule |
| Hmotnost setrvačníku | 8 kg |
| Regulace zátěže | Manuálna otočným regulátorom |
| Brzdný systém | Mechanická (prítlačná) brzda |
Měřené hodnoty, programy
| Program riadený tepom HRC | ne |
| Ručná regulácia záťaže | ano |
| Zadanie cieľových hodnôt | ne |
| Prednastavené profily trate | ne |
| Užívateľsky nastaviteľné programy | ne |
| Fitness test Recovery | ne |
| Tep ušnou upínkou | ne |
| Tep bezdrôtovo hrudným pásom | ne |
| Tep dlaňovými senzormi (hand-pulse) | ne |
| Bezdrátové hrudním pásem Bluetooth | ne |
| Čas šľapania | ano |
| Rýchlosť | ano |
| Spálené kalórie | ano |
| Prejdená vzdialenosť | ano |
| Výkon (W) | ne |
| Frekvencia otáčok | ne |
| Tep srdca | ne |
| Signalizácia prekročenia tepu | ne |
| Hodiny | ne |
| Zobrazenie záťaže na displeji | ne |
Ostatní funkce počítače
| Velikost displeje v palcích | 3 " |
| Kinomap | ne |
| Zwift | ne |
| MyHomeFit | ne |
| T-Routes | ne |
| iConsole+ | ne |
| iFit | ne |
| BitGym | ne |
| Rouvy | ne |
| BKOOL | ne |
| FitShow | ne |
| Typ displeje | LCD displej |
| Užívateľské pamäte | ne |
| Bluetooth komunikácia | ne |
| YouTube, prohlížeč ... | ne |
| Multimedia - MP3 | ne |
| Multimedia - video | ne |
| Funkce ANT+ | ne |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Transportné kolieska | ano |
| Možnosť zloženia | ne |
| Vyrovnanie nerovností podlahy | ano |
| Výška trenažéru | 110 cm |
| Šířka trenažéru | 49 cm |
| Délka trenažéru | 106 cm |
| Napájení | Tužkové batérie |
Mechanika trenažéru
| Použití dle DIN EN 957 | Trieda HC |
| Volnoběh setrvačníku | Bez voľnobehu |
| Středové složení | Šľapací stred s ložiskami |
| Převod setrvačníku | Plochý remeň s dopínaciou kladkou |
Katalogové číslo VFT-340-200
Záruka 2 roky záruka
Dostupnosť ND Štandardná
Zaistenie servisu Štandardné
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Nosnost trenažéru, hmotnost
| Způsob využití H/LC/C | Domáce |
| Nosnost trenažéru | 120 kg |
| Hmotnost trenažéru | 24 kg |
Ergonomie stroje, nastavení
| Nízký nástup | Ne |
| Horizontálny posun kormidla | ne |
| Výškovo staviteľné kormidlo | ano |
| Možnosť nastavenia sklonu kormidla | ne |
| Nastavenie sklonu sedla | ano |
| Horizontálny posun sedla | ano |
| Výškové nastavenie sedla | ano |
| Pedály | kov / plast pedály s klipsňou |
| Držák na lahev | nie |
| Konstrukce rotopedu | Cyklotrenažér |
Regulace zátěže, brzda
| Simulace terénu sklonem trenažéru | Nemá |
| Rozsah zátěže | MIN až MAX plynule |
| Hmotnost setrvačníku | 8 kg |
| Regulace zátěže | Manuálna otočným regulátorom |
| Brzdný systém | Mechanická (prítlačná) brzda |
Měřené hodnoty, programy
| Program riadený tepom HRC | ne |
| Ručná regulácia záťaže | ano |
| Zadanie cieľových hodnôt | ne |
| Prednastavené profily trate | ne |
| Užívateľsky nastaviteľné programy | ne |
| Fitness test Recovery | ne |
| Tep ušnou upínkou | ne |
| Tep bezdrôtovo hrudným pásom | ne |
| Tep dlaňovými senzormi (hand-pulse) | ne |
| Bezdrátové hrudním pásem Bluetooth | ne |
| Čas šľapania | ano |
| Rýchlosť | ano |
| Spálené kalórie | ano |
| Prejdená vzdialenosť | ano |
| Výkon (W) | ne |
| Frekvencia otáčok | ne |
| Tep srdca | ne |
| Signalizácia prekročenia tepu | ne |
| Hodiny | ne |
| Zobrazenie záťaže na displeji | ne |
Ostatní funkce počítače
| Velikost displeje v palcích | 3 " |
| Kinomap | ne |
| Zwift | ne |
| MyHomeFit | ne |
| T-Routes | ne |
| iConsole+ | ne |
| iFit | ne |
| BitGym | ne |
| Rouvy | ne |
| BKOOL | ne |
| FitShow | ne |
| Typ displeje | LCD displej |
| Užívateľské pamäte | ne |
| Bluetooth komunikácia | ne |
| YouTube, prohlížeč ... | ne |
| Multimedia - MP3 | ne |
| Multimedia - video | ne |
| Funkce ANT+ | ne |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Transportné kolieska | ano |
| Možnosť zloženia | ne |
| Vyrovnanie nerovností podlahy | ano |
| Výška trenažéru | 110 cm |
| Šířka trenažéru | 49 cm |
| Délka trenažéru | 106 cm |
| Napájení | Tužkové batérie |
Mechanika trenažéru
| Použití dle DIN EN 957 | Trieda HC |
| Volnoběh setrvačníku | Bez voľnobehu |
| Středové složení | Šľapací stred s ložiskami |
| Převod setrvačníku | Plochý remeň s dopínaciou kladkou |
Katalogové číslo: VFT-340-200
Záruka 2 roky záruka
Dostupnosť ND Štandardná
Zaistenie servisu Štandardné
Najdete v těchto kategoriích
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .