Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
Záruka 2 roky záruka
K odeslání zdarma, u vás doma již 20.5.
Doprava zadarmo
nad 79 €
Montáž u vás doma
Možno objednať v košíku
Servis u vás doma
záručný aj pozáručný
Najširšie športové
sortiment skladom
Odoslanie v deň objednania do 15h
Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Bežecký pás VIRTUFIT Elite TR-900i je ideálnou voľbou pre náročných užívateľov, ktorí chcú behať v pohodlí domova. Robustná rámová konštrukcia, priestranná bežecká plocha, kvalitné odpruženie a moderná elektronika s bohatou programovou ponukou urobia z vášho tréningu zábavu a navyše poskytujú dokonalý komfort pri tréningu.
Bežecký pás VIRTUFIT Elite TR-900i je vybavený motorom s max. výkonom 7 HP / trvalý 3 HP s nastavením rýchlostí v rozmedzí 1 až 20 km/h. Priestranná bežecká plocha má rozmery 55 x 153 cm. Sklon pásu je možné regulovať do 15%. Elektronická regulácia umožňuje nastavenie rýchlosti a sklonu pomocou tlačidiel umiestnených v madlách bežeckého pásu.
Prehľadný počítač s bohatou programovou ponukou vám poskytne všetky potrebné informácie v priebehu tréningu. V programovej ponuke nájdete 36 prednastavených programov, 3 užívateľské programy, manuálne programy podľa odpočtu času, vzdialenosti, alebo kalórií a 3 HRC programy riadené podľa tepovej frekvencie.
Ak dávate prednosť ešte väčšej výzve, poteší vás možnosť bezdrôtového pripojenia s vašim tabletom či smartfónom a využitie tréningových aplikácií Kinomap, MyHomeFIT pre Android a iOS.
Využite aplikáciu Strava, vďaka ktorej si môžete zaznamenávať svoje pokroky. Prečítajte si ďalšie informácie o aplikácii Strava a kontrolujte svoj pokrok. Aplikáciu môžete stiahnuť pre Android a pre iOS.
Hlavné výhody:
Technické parametre:
Tréningový počítač:
Ostatné informácie:
Parametry
Nosnost trenažéru, hmotnost
| Způsob využití H/LC/C | Domáce |
| Nosnost stroje | 150 kg |
| Hmotnost stroje | 118 kg |
Pohon pásu a typ motoru
| Typ motoru | Štandardný DC motor |
| Výkon motoru maximální | 7 HP |
| Pohon pásu | Pásy motorové |
| Výkon motoru trvalý | 3 HP |
Rychlost a sklon pásu
| Maximální sklon pásu | 15 % |
| Minimální sklon pásu | 0 % |
| Maximální rychlost | 20 km/h |
| Regulace sklonu | Motorom |
Běžecká plocha, odpružení
| Délka běžecké plochy | 153 cm |
| Šířka běžecké plochy | 55 cm |
| Odpružení běžecké plochy | Odpruženie silentblokmi + rámové |
Měřené hodnoty, programy
| Ušnou upínkou | ne |
| Dlaňové senzory (hand-pulse) | ano |
| Bezdrôtové hrudným pásom | ano |
| Bezdrôtové hrudným pásom Bluetooth | ne |
| Nastavenie rýchlosti, príp. sklonu ručne tlačidlami | ano |
| Prednastavené profily trate | ano |
| Program riadený tepom HRC | ano |
| Zadanie cieľových hodnôt | ano |
| Užívateľské programy | ano |
| Fitness test Recovery | ne |
| Čas behu | ano |
| Rýchlosť behu | ano |
| Spálené kalórie | ano |
| Vzdialenosť | ano |
| Tep srdca | ano |
| Sklon pásu | ano |
| Signalizácia prekročenia tepu | ano |
Ostatní funkce počítače
| Kinomap | ano |
| Zwift | ne |
| MyHomeFit | ano |
| T-Routes | ne |
| iConsole+ | ne |
| iFit | ne |
| FitShow | ne |
| BitGym | ne |
| Rouvy | ne |
| Velikost displeje v palcích | 8 " |
| Použití dle DIN EN957 | Trieda HC |
| Užívateľské pamäte | ne |
| Bluetooth komunikácia | ano |
| YouTube, prehliadač... | ne |
| Multimedia - MP3 | ano |
| Multimedia - video | ne |
| Typ displeje | LCD displej podsvietený |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Možnosť sklopenia pásu | ano |
| Prepravné kolieska | ano |
| Výška stroje | 147 cm |
| Šířka stroje | 93 cm |
| Délka stroje | 193 cm |
| Napájení | Sieťová prípojka 230 V |
Katalogové číslo VFLOTR900i
Záruka 2 roky záruka
Dostupnosť ND Garantovaná
Zaistenie servisu Značkový servis u zákazníka
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Nosnost trenažéru, hmotnost
| Způsob využití H/LC/C | Domáce |
| Nosnost stroje | 150 kg |
| Hmotnost stroje | 118 kg |
Pohon pásu a typ motoru
| Typ motoru | Štandardný DC motor |
| Výkon motoru maximální | 7 HP |
| Pohon pásu | Pásy motorové |
| Výkon motoru trvalý | 3 HP |
Rychlost a sklon pásu
| Maximální sklon pásu | 15 % |
| Minimální sklon pásu | 0 % |
| Maximální rychlost | 20 km/h |
| Regulace sklonu | Motorom |
Běžecká plocha, odpružení
| Délka běžecké plochy | 153 cm |
| Šířka běžecké plochy | 55 cm |
| Odpružení běžecké plochy | Odpruženie silentblokmi + rámové |
Měřené hodnoty, programy
| Ušnou upínkou | ne |
| Dlaňové senzory (hand-pulse) | ano |
| Bezdrôtové hrudným pásom | ano |
| Bezdrôtové hrudným pásom Bluetooth | ne |
| Nastavenie rýchlosti, príp. sklonu ručne tlačidlami | ano |
| Prednastavené profily trate | ano |
| Program riadený tepom HRC | ano |
| Zadanie cieľových hodnôt | ano |
| Užívateľské programy | ano |
| Fitness test Recovery | ne |
| Čas behu | ano |
| Rýchlosť behu | ano |
| Spálené kalórie | ano |
| Vzdialenosť | ano |
| Tep srdca | ano |
| Sklon pásu | ano |
| Signalizácia prekročenia tepu | ano |
Ostatní funkce počítače
| Kinomap | ano |
| Zwift | ne |
| MyHomeFit | ano |
| T-Routes | ne |
| iConsole+ | ne |
| iFit | ne |
| FitShow | ne |
| BitGym | ne |
| Rouvy | ne |
| Velikost displeje v palcích | 8 " |
| Použití dle DIN EN957 | Trieda HC |
| Užívateľské pamäte | ne |
| Bluetooth komunikácia | ano |
| YouTube, prehliadač... | ne |
| Multimedia - MP3 | ano |
| Multimedia - video | ne |
| Typ displeje | LCD displej podsvietený |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Možnosť sklopenia pásu | ano |
| Prepravné kolieska | ano |
| Výška stroje | 147 cm |
| Šířka stroje | 93 cm |
| Délka stroje | 193 cm |
| Napájení | Sieťová prípojka 230 V |
Katalogové číslo: VFLOTR900i
Záruka 2 roky záruka
Dostupnosť ND Garantovaná
Zaistenie servisu Značkový servis u zákazníka
Najdete v těchto kategoriích
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .