Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
Záruka 2 roky záruka
K odeslání zdarma, u vás doma již zajtra.
Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
VirtuFit ST10 je stepper, ktorý je ideálny pre domáce používanie so zameraním na tréning zadku a stehien. Súčasťou stepperu sú expandéry, ktoré vám umožnia tiež trénovať hornú časť tela. VirtuFit ST10 má hydraulické tlmiče, ktoré zaisťujú hladký a tichý chod.
Výsledky tréningu môžete sledovať na počítači. Tu môžete vidieť celkový počet krokov, počet krokov za minútu, čas, spálené kalórie a skenovanie (zmena všetkých práve spomínaných dát).
Cvičenia na týchto strojoch sú vhodné pre ženy a mužov všetkých vekových kategórií. Ide o efektívne a rýchle spaľovanie tukov a zároveň posilňovanie svalov a prácu na zlepšení kondície.
Hlavné výhody:
Technické parametre:
Záruka: 2 roky
Parametry
Nosnost trenažéru, hmotnost
| Způsob využití H/LC/C | Domáce |
| Nosnost stepperu | 100 kg |
| Hmotnost stepperu | 6.9 kg |
Konstrukce stepperu
| Typ stepperu | Ministepper |
Měřené hodnoty, programy
| Ušnou upínkou | ne |
| Dlaňové senzory (hand-pulse) | ne |
| Bezdrôtové hrudným pásom | ne |
| Ručná regulácia záťaže | ne |
| Prednastavené profily trate | ne |
| Program riadený tepom HRC | ne |
| Zadanie cieľových hodnôt | ne |
| Užívateľsky nastaviteľné programy | ne |
| Fitness test Recovery | ne |
| čas šľapania | ano |
| Frekvencia šľapania | ano |
| Spálené kalórie | ano |
| Prejdená Vzdialenosť | ne |
| Výkon vo wattoch | ne |
| Tep strdca | ne |
| Signalizácia prekročenia tepu | ne |
| Hodiny | ne |
| Zobrazenie záťaže na displeji | ne |
| Počet krokov | ano |
Regulace zátěže, brzda
| Regulace zátěže | Bez regulácie záťaže |
| Odpor šlapání tvořen | Hydraulickými tlmičmi |
Ostatní funkce počítače
| Kinomap | ne |
| Zwift | ne |
| MyHomeFit | ne |
| T-Routes | ne |
| iConsole+ | ne |
| BitGym | ne |
| iFit | ne |
| Inspire | ne |
| Bez komunikácie | ne |
| Bluetooth komunikácia | ne |
| Pripojenie k PC cez USB | ne |
| Typ displeje | LCD displej |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Transportné kolieska | ne |
| Možnosť zloženia stepperu | ne |
| Vyrovnávanie nerovností podlahy | ne |
| Výška stepperu | 21.5 cm |
| Šířka stepperu | 38.5 cm |
| Délka stepperu | 42 cm |
| Napájení | Tužkové batérie |
Katalogové číslo VFSTEPST10
Záruka 2 roky záruka
Dostupnosť ND Garantovaná
Zaistenie servisu Štandardné
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Nosnost trenažéru, hmotnost
| Způsob využití H/LC/C | Domáce |
| Nosnost stepperu | 100 kg |
| Hmotnost stepperu | 6.9 kg |
Konstrukce stepperu
| Typ stepperu | Ministepper |
Měřené hodnoty, programy
| Ušnou upínkou | ne |
| Dlaňové senzory (hand-pulse) | ne |
| Bezdrôtové hrudným pásom | ne |
| Ručná regulácia záťaže | ne |
| Prednastavené profily trate | ne |
| Program riadený tepom HRC | ne |
| Zadanie cieľových hodnôt | ne |
| Užívateľsky nastaviteľné programy | ne |
| Fitness test Recovery | ne |
| čas šľapania | ano |
| Frekvencia šľapania | ano |
| Spálené kalórie | ano |
| Prejdená Vzdialenosť | ne |
| Výkon vo wattoch | ne |
| Tep strdca | ne |
| Signalizácia prekročenia tepu | ne |
| Hodiny | ne |
| Zobrazenie záťaže na displeji | ne |
| Počet krokov | ano |
Regulace zátěže, brzda
| Regulace zátěže | Bez regulácie záťaže |
| Odpor šlapání tvořen | Hydraulickými tlmičmi |
Ostatní funkce počítače
| Kinomap | ne |
| Zwift | ne |
| MyHomeFit | ne |
| T-Routes | ne |
| iConsole+ | ne |
| BitGym | ne |
| iFit | ne |
| Inspire | ne |
| Bez komunikácie | ne |
| Bluetooth komunikácia | ne |
| Pripojenie k PC cez USB | ne |
| Typ displeje | LCD displej |
Rozměry stroje, manipulace, napájení
| Transportné kolieska | ne |
| Možnosť zloženia stepperu | ne |
| Vyrovnávanie nerovností podlahy | ne |
| Výška stepperu | 21.5 cm |
| Šířka stepperu | 38.5 cm |
| Délka stepperu | 42 cm |
| Napájení | Tužkové batérie |
Katalogové číslo: VFSTEPST10
Záruka 2 roky záruka
Dostupnosť ND Garantovaná
Zaistenie servisu Štandardné
Najdete v těchto kategoriích
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .