Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
K odeslání zdarma, u vás doma již zajtra.
Běžná cena 14,85 €
Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Gela 1000 mg obsahuje kolagénnu bielkovinu - hydrolyzát nemeckej želatíny Gelita, bohatý zdroj naštiepených kolagénnych peptidov. Ide o bohatý zdroj naštiepených (predtrávených), kolagénnych peptidov. Výrobok GELA 1000 mg je určený osobám so zvýšeným zaťažením alebo opotrebovaním kĺbov a väzivového tkaniva, rovnako tak jedincom so zvýšenou námahou kĺbov (športovci, ľudia obézni a s nadváhou).
Odporúčané dávkovanie:
Tabuľka nutričných hodnôt:
| 100 g | |
|---|---|
| Energetická hodnota | 1 700 kJ / 405 kcal |
| Bielkoviny | 98 g |
| Sacharidy | 0 g |
| Tuky | 0 g |
| 2 kapsule | |
| hydrolyzát želatíny Gelita | 1000 mg |
Obsah aminokyselín:
| v 100 g | |
|---|---|
| L-alanín | 8,9 g |
| L-arginín | 9,1 g |
| L-asparagín | 5,9 g |
| L-glutamín | 11,4 g |
| L-glycín | 17,5 g |
| L-histidín | 0,8 g |
| L-hydroxylysín | 1,0 g |
| L-hydroxyprolín | 12,9 g |
| L-izoleucín | 1,3 g |
| L-leucín | 3,1 g |
| L-valín | 2,4 g |
| L-lyzín | 4,2 g |
| L-metionín | 0,9 g |
| L-fenylalanín | 2,2 g |
| L-prolín | 13,4 g |
| L-serín | 3,2 g |
| L-treonín | 1,5 g |
| L-tyrozín | 0,2 g |
Zloženie:
Informácie:
Parametry
Obsahuje
| Glukosamin | ne |
| MSM | ne |
| Kolagen typ I | ne |
| Chondroitin | ne |
| Kolagen typ II | ne |
| Kolagen typ III | ne |
| Vitamin C | ne |
| Hydrolyzovaný kolagen | ano |
| Kyselina hyaluronová | ne |
Kategorie
| Kategorie | Ostatní kloubní výživa |
Katalogové číslo NUT-2000
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Obsahuje
| Glukosamin | ne |
| MSM | ne |
| Kolagen typ I | ne |
| Chondroitin | ne |
| Kolagen typ II | ne |
| Kolagen typ III | ne |
| Vitamin C | ne |
| Hydrolyzovaný kolagen | ano |
| Kyselina hyaluronová | ne |
Kategorie
| Kategorie | Ostatní kloubní výživa |
Katalogové číslo: NUT-2000
Najdete v těchto kategoriích
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .