Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
K odeslání zdarma, u vás doma již zajtra.
Běžná cena 36,06 €
Vyberte si dárek zdarma
Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Protein Caffé Latte 80 je mimoriadne lahodná proteínová káva od spoločnosti Extrifit.
Ak ste milovníkom lahodnej kávy a súčasne športovcom, potom je pre Vás Protein Caffé Latte 80 to pravé. Chuťovo vynikajúci srvátkový proteín s obsahom plných 10 % pravej kávy a 100 mg kofeínu je bezchybný športový nápoj, ktorý Vám dodá 20 g bielkovín v každej dávke a ešte si pochutnáte na skutočne lahodnej spenenej káve so stimulačným účinkom.
Protein Caffé Latte 80 obsahuje 3 hlavné zložky:
Protein Caffé Latte 80 je vynikajúcim pomocníkom na stimuláciu organizmu a na budovanie svalovej hmoty. Nápoj je optimálnou rannou dávkou bielkovín a súčasne Vás tento šejk príjemne prebudí a osvieži. Skrátka - ideálny štart do nového dňa alebo ako chutné kávové a proteínové osvieženie kedykoľvek počas dňa.
Ako proteínovú zložku sme zvolili mimoriadne kvalitný 80% srvátkový koncentrát s krémovou konzistenciou, veľmi vysokým obsahom BCAA a špičkovou stráviteľnosťou. Zvlášť starostlivo sme sa venovali výberu kvalitnej instantnej kávy s obsahom 2 % prírodného kofeínu a lahodnej chuti.
Káva obsahuje prírodný kofeín. Kofeín je látka, ktorá pôsobí ako energizér. Stimuluje centrálnu nervovú sústavu a vďaka tomu ste potom lepšie pripravení na mentálny i fyzický výkon. Bežná káva ale neobsahuje také množstvo kofeínu, ktoré je potrebné na skutočne znateľnú stimuláciu pokročilých športovcov alebo kulturistov. Preto sme ku káve obsiahnutej v Protein Caffé Latte 80 pridali ešte správnu dávku kofeínu tak, aby jeho celkový obsah vo výrobku bol 100 mg v každej dávke.
Každá dávka Protein Caffé Latte obsahuje:
Dávka Protein Caffé Latte 80 v každom vrecúšku obsahuje minimum sacharidov a zanedbateľné množstvo tuku a je úplne bez pridaného cukru. Produkt sme pre Vás pripravili v jednorazových vrecúškach kvôli presnému dávkovaniu. Výhodou jednorazových vreciek je hygienické balenie a tiež možnosť vziať si potrebný počet dávok so sebou na cesty.
Príprava nápoja je mimoriadne jednoduchá. Vysypete obsah vrecka do 200 ml vody v šejkri a pretrepete. Čím dlhšie budete "šejkrovať", tým hustejšiu penu nápoj vytvorí. Príprava zaberie len pár sekúnd. Ešte chutnejší je nápoj s pridaním niekoľkých kociek ľadu. Nápoj vyniká spenenou konzistenciou a exkluzívnou chuťou skutočnej kávy latte. Každá dávka obsahuje celých 20 g bielkovín a 4 202 mg BCAA!
Užívanie Protein Caffé Latte:
Odporúčané dávkovanie:
Nutričné informácie:
| Nutričné hodnoty a účinné látky | 1 odmerka = 31 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 497 kJ / 118 kcal |
| Bielkoviny | 20,0 g |
| Sacharidy | 6,0 g |
| - z toho cukry | 3,6 g |
| Tuky | 1,7 g |
| - z toho nasýtené mastné kyseliny | 0,9 g |
| Vláknina | 0 g |
| Soľ | 0,16 g |
| Instantný 80% srvátkový proteínový koncentrát | 23,6 g |
| Instantná káva s obsahom 2 % prírodného kofeínu | 3,1 g |
| - z toho prírodného kofeínu | 62 mg |
| Kofeín bezvodý | 38 mg |
| Kofeín celkom | 100 mg |
Profil aminokyselín:
| Aminokyseliny | 1 odmerka = 31 g |
|---|---|
| L-valín * | 1 026 mg |
| L-izoleucín * | 1 141 mg |
| L-leucín * | 2 036 mg |
| L-lyzín | 1 754 mg |
| L-metionín | 425 mg |
| L-tryptofán | 313 mg |
| L-treonín | 1 304 mg |
| L-fenylalanín | 630 mg |
| L-alanín | 926 mg |
| Kyselina asparágová | 2 070 mg |
| Kyselina glutámová | 3 760 mg |
| L-histidín | 519 mg |
| L-prolín | 1 183 mg |
| L-tyrozín | 467 mg |
| L-arginín | 473 mg |
| L-cysteín | 413 mg |
| Glycín | 348 mg |
| L-serín | 987 mg |
| BCAA celkom * |
4 202 mg |
| Aminokyselín celkom | 19 773 mg |
Zloženie:
Parametry
Katalogové číslo EXT-604413
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Katalogové číslo: EXT-604413
Najdete v těchto kategoriích
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .