Fitham news
Nechte si maximálně 2× měsíčně posílat užitečné tipy, pozvánky na akce, slevové kódy a další zajímavý obsah.
Varianta
Varianta: brusinka
Kód: ISO-1018
0,00 €
Za nákup tohto produktu získate 0 bodov do vernostného programu.
Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Hydrate & Perform je izotonický nápoj a zmes pre fyzické aktivity vyžadujúce prísun tekutín a pre športovcov a športovkyne, ktorá sa vyznačuje nasledujúcimi vlastnosťami: Kvalitná hydratácia: izotonická receptúra poskytuje rýchlejšiu hydratáciu a optimálne vyprázdňovanie žalúdku.
Pitie pred fyzickou aktivitou optimalizuje zásoby tekutín pred štartom. Následné pitie počas fyzickej aktivity pomáha zlepšovať výkonnosť a vytrvalosť, čím sa obmedzujú riziká zažívacích problémov a v konečnom dôsledku sa zlepšuje regenerácia po fyzickej aktivite. Vynikajúci zdroj energie. Zdroj mikronutrientov, najmä vápniku a horčíku, ktorý prispieva ku správnej funkcii svalov počas fyzickej aktivity a ku kvalitnej regenerácii. Nápoj je tiež bohatý na vitamín B1, ktorý sa podieľa na premene potravín na energiu.

Hydrate & Perform je vhodné konzumovať pred fyzickou aktivitou, počas nej i po nej. Ideálne pre konzumáciu počas intenzívnych alebo dlhších fyzických aktivít a doporučené tiež pri vykonávaní športov v horúcej klíme. Zaisťuje kvalitnú a rýchlu hydratáciu, prispieva k rýchlejšiemu vyprázdňovaniu žalúdka a poskytuje potrebnú energiu. Je vynikajúcim zdrojom vápnika a horčíka, ktoré prispievajú k správnej funkcii svalov a ku kvalitnej regenerácii. Ďalej obsahuje nemenej potrebný vitamín B1, ktorý sa podieľa na premenu potravy na energiu.
Hydrate & Perform a jeho výhody:

Dávkovanie:
Tabuľka nutričných hodnôt:
| Nutričné hodnoty (príchuť orange) | v 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 1586 kJ / 373 kcal |
| Tuky | 0 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 88 g |
| z toho cukry | 70 g |
| Bielkoviny | 0 g |
| Soľ | 2 g |
| Vitamín B1 | 0,58 mg |
| Vápnik | 400 mg |
| Magnézium | 155 mg |
| Sodík | 0,8 g |
Zloženie:
Parametry
Kategorie
| Přípravky před výkonem | ne |
| Přípravky během výkonu | ano |
| Přípravky pro regeneraci | ne |
Zatím žádný příspěvek
Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Zatím žádný příspěvek
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .Fitham je komunita
Radi Vám poradíme
po - pá 9:00 až 18:00
Parametry
Kategorie
| Přípravky před výkonem | ne |
| Přípravky během výkonu | ano |
| Přípravky pro regeneraci | ne |
Najdete v těchto kategoriích
Poradíme vám
iConsole+ je bezplatná tréninková aplikace pro kompatibilní cardio trenažéry s Bluetooth, která funguje na Androidu i iOS a nabízí mapové trasy, archivaci tréninků i detailnější přehled o aktivitě. Je vhodná pro rotopedy, cyklotrenažéry, eliptické trenažéry a běžecké pásy a na Apple zařízeních podporuje také Apple Watch.
PřečístiFIT je moderní tréninková aplikace pro domácí cardio i další typy cvičení, která nabízí vedené workouty z celého světa, automatické přizpůsobování sklonu a odporu u kompatibilních strojů a také vlastní mapové trasy přes Google Maps. Funguje na mobilu, tabletu, chytré TV i kompatibilních trenažérech a podporuje propojení s aplikacemi jako Garmin Connect, Google Fit nebo Strava.
PřečístMyHomeFIT je bezplatná tréninková aplikace pro cardio trenažéry, která funguje na Androidu a její velkou výhodou je také české prostředí. Nabízí vlastní trasy, HRC programy, archivaci a export tréninků, podporu hrudních pásů i širokou kompatibilitu s různými cardio stroji.
Přečíst
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .